Terapie

„Když nejsme spokojeni s tím, co máme, proč si myslíme, že budeme spokojenější, když budeme mít víc?“

Psychoterapie

Hlavní přínos terapeutických sezení vidím v možnosti zpomalení, usebrání se, kdy se klient zastaví a rozhlédne se, má možnost naladit se sám na sebe a zamyslet se nad svým životem — odkud jde a kam míří, co od života čeká, kde a kým chce být, atp.

V dnešní zrychlené době se bohužel často stává, že se řítíme životem na autopilota, zcela demotivovaní, vystresovaní a vyčerpaní a mnohdy si ani nevšimneme, kam jsme doběhli a jestli jsme tam opravdu chtěli být.

Proto se při sezeních s klienty zaměřuji na pravidelnou rekapitulaci života (stávajícího i toho preferovaného), mapování vnitřních zdrojů a nastavování podmínek pro konkrétní změny, které je potřeba uskutečnit, abychom žili život podle svých představ a potřeb.

Díky ukotvení v sobě i ve svém životě dochází k uvědomění si vlastní hodnoty a sebepřijetí, což nám dodává sílů snáze překonat i úzkostné stavy, strachy a další životní krize.

Ze zkušeností vím, že dalším zajímavým prvkem při terapii mohou být transgenerační přenosy a rodinné vzorce, které mnohdy zásadně ovlivňují naše současné životy, a to i na zcela nevědomé úrovni. Jejich pojmenování a pochopení má při terapii velmi silný a uvolňující efekt. 

Ráda pracuji s vizualizacemi a různými technikami k ukotvení, dobití energie a k rozvíjení kreativity a všímavosti — ke všemu, co se nám v životě děje.

Cena za 60minutové sezení je 1 000  Kč.

Hypnoterapie

Někdy se snažíme sebevíc a naše starosti se nám nedaří dostat pod kontrolu. Trápíme se uvnitř sebe a ať děláme na vědomé úrovni, co můžeme, zjišťujeme, že je náš problém pravděpodobně poněkud hlouběji.

Nebo naopak cítíme, že máme uvnitř sebe nevyužitou energii, naše silné zdroje, skrytý potenciál, který nás zajímá a se kterým bychom se rádi propojili.

A nebo v neposlední řadě toužíme po účinné a příjemné relaxaci, snížení stresu, napojení se na svou intuici a aktivaci naší schopnosti zvládat běžné životní výzvy.

Jak sezení hypnoterapie probíhá?

Díky navození příjemného hypnotického stavu (transu) se může klient odpojit od rušivého okolního světa, vlastních hlasitých myšlenek a ponořit se do svého nitra. V tomto stavu se zvyšuje naše vnímavost (především k sobě samým), motivace a schopnost změny pevně zažitých vzorců chování. 

Cena za sezení (cca 60 — 75  minut) je 1 200 Kč.

Teensterapie

Nachází se váš teenager v náročnějším a citlivějším období, kdy se mu v hlavě rojí tolik otázek, na které se nedaří najít odpověď ani jemu ani vám?
Možná jsou to některé z těchto situací:

Nemusíte na to být sami — pokud cítíte, že si s čímkoliv nevíte rady, můžeme se na to podívat společně
Pojďme si popovídat, nadechnout se, najít vaše silné stránky a vnitřní sílu, která vám pomůže překonat (nejen) toto náročnější období.
Setkání probíhají buď s rodiči nebo pouze s dítětem. 
U Teens terapií doporučuji minimálně 3 sezení, protože navázání hlubšího vztahu a pocitu bezpečí bývá u teenagerů citlivějším procesem.

Cena za 60minutové sezení je 1 000 Kč.

Access Bars

Access Bars je jemná masáž hlavy, při které se dotykem aktivuje postupně 32 bodů na hlavě. Dochází k příjemnému uvolnění stresu, napětí, různých bolestí, pročištění mysli, odblokování emocí a rozproudění energie. Nastartují se samoléčebné procesy v těle, odstraní se pocity únavy a vyčerpanosti, zmírní se úzkosti a strachy.

Ve své praxi ji ráda využívám jako jednu z doplňkových možností relaxace, uvolnění zahlcené mysli a zaseklých myšlenek. 

Jemné doteky mohou mít silně uvolňující účinek a i pro svou jednoduchost a příjemné provedení je u klientů velmi oblíbená.

Cena za sezení (cca 60 — 75 minut) je 1 500 Kč.