Terapie

Psychoterapie

Zpomalte a zaposlouchejte se do svého života. 

Velmi často při našich setkáních řešíme tyto otázky:

Během sezení se naladíte sami na sebe, zrekapitulujete svůj život a naberete sílu překonávat krize. Podpořím vás při uvědomění vlastních hodnot a zdrojů, abyste lépe zvládli životní výzvy a mohli žít v souladu sami se sebou. 

Zaměříme se na ukotvení těla i mysli v přítomném okamžiku a vydáme se společně na cestu k vaší osobní harmonii, díky které dokážete plynout svým životem ve flow.

Proces sebe~poznánísebe~přijetí vám umožní snáze překonávat i pocity zahlcení, úzkostné stavy a strachy.

Můžeme prozkoumat sílu a vliv vašich rodinných vzorců, které mnohdy zásadně ovlivňují naše současné životy, a to i na zcela nevědomé úrovni. Jejich pojmenování a pochopení má při terapii velmi silnýuvolňující efekt. 

Cena za 50–60minutové sezení je 1 000  Kč.

Hypnoterapie

Někdy zjistíte, že jsou vaše starosti hlubší, než jste si původně mysleli. Vaše hlava ví, ale podvědomí se stále drží ve starých zajetých kolejích

Mohou vás trápit osobní i pracovní potíže:

Nebo v sobě možná cítíte potenciál a energii, se kterou byste se rádi propojili a konečně ve svém životě zazářili.

A nebo můžete toužit “jen” po intenzivním odpočinku, snížení stresu, zvýšení intuice a zlepšení schopnosti řešit běžné výzvy života.

Jak sezení hypnoterapie probíhá?

Pomocí příjemného hypnotického stavu (transu) se odpojíte od rušivého okolního světa a vlastních myšlenek a snáze se ponoříte do sebe. V tomto stavu se zvyšuje vaše všímavost a schopnost měnit zavedené vzorce chování. Posilují se vaše vnitřní zdroje, motivace a pevná vůle.

Rychleji dosáhnete pozitivních výsledků a snáze naleznete harmonii uvnitř sebe, která vám přinese pocit úlevy.

Hloubka hypnózy je různá a záleží na vašem celkovém rozpoložení, schopnosti uvolnění a důvěře. Nemusíte se tedy ničeho obávat — vždy se dostanete jen do takového stavu transu, který vaše podvědomí vyhodnotí jako bezpečný.

Pozitivní efekt hypnózy nastává i při tzv. “bdělé hypnóze”, kdy můžete mít pocit, že jste zůstali většinu času v plném vědomí.

Cena za sezení (cca 60 — 75  minut) je 1 200 Kč, pouze osobní setkání.

Teens terapie

Každý teenager se nachází v náročnějším a velmi citlivém období. V hlavě se rojí tolik otázek, na které se nedaří najít odpověď ani jim, ani vám.

Možná znáte některé z těchto situací:

Nemusíte na to být sami — pokud váš teenager nebo vy cítíte, že si s čímkoliv nevíte rady, můžeme se na to podívat společně.

Setkání probíhají buď s rodiči nebo pouze s teenagerem: 

  • s rodiči se zaměřuji zejména na práci s emocemi, vzájemnou komunikaci, nastavování laskavých hranic, aktivaci důvěry a vnitřních zdrojů, které dokáží pomoci jim i teenagerům toto náročnější období překonat;
  • s teenagery se snažíme rozpoznat a pochopit silné stránky i domnělé limity, učíme se přijímat chyby, snižovat tlak, respektovat názory druhých, ale zároveň zůstávat “u sebe” a další.

Vždy záleží na konkrétní situaci a potřebách všech zúčastněných.

Pro optimální výsledky doporučuji alespoň 3 sezení, abychom mohli společně vytvořit hlubší vztah. Klíčová je také návaznost — sledování procesu a změn v mezičase, což nám pomůže najít co nejvíce funkční a smysluplné řešení.

Cena za 50–60minutové sezení je 1 000 Kč. 

Access Bars

V mé terapeutické nabídce najdete i tuto méně tradiční techniku práce s energií.

Nejedná se o aktivitu, která vyřeší vše za vás, ale stejně jako svému tělu dopřejeme občas masáž, aby se uvolnilo a my jsme se mohli pohnout dál, i tuto techniku vnímám jako možnost relaxace, uvolnění zahlcené mysli či zaseklých myšlenek — a to vše beze slov a přemýšlení. 🙂 

S Access Bars získáte jemnou masáž hlavy, která aktivuje 32 bodů na vaší hlavě. Tento proces přináší harmonii pro vaše tělo a mysl. Uvolní stres, napětí a různé bolesti. Osvěží a pročistí vaši mysl, odstraní emocionální bloky a rozproudí energii.

Během terapie se váš mozek přeladí do relaxační frekvence Alfa, ve které se startují přirozené samoléčebné procesy těla. Zbavíte se únavy a vyčerpání a snížíte úzkosti a strach. 

Jemné doteky přinášejí silné uvolnění a klienti si tuto jednoduchou a příjemnou terapii velmi chválí. Mnohdy jim přinese potřebnou energii k dalšímu terapeutickému procesu.

Cena za sezení (cca 60 — 75 minut) je 1 500 Kč.