Koučink

„Můžete odejít s prázdnou hlavou a nebo taky s hlavou plnou nápadů. 
Ale vždy s pocitem lehkosti a smysluplnosti.“

Propojuji koučovací a terapeutické techniky, občas není snadné přesně oddělit, kdy se dostaneme už trochu hlouběji a kdy si “vystačíme” s běžným koučováním. Vycházím vždy z individuálních potřeb klienta a jeho preferencí, ale jistý (a podle mě zásadní) rozdíl mezi terapií a koučováním vnímám následující:

Pokud se ve svém osobním či pracovním životě cítíte zahlcení, vyčerpaní, bez motivace a cíle, potřebujete trochu “nakopnout”, zefektivnit svou práci, najít vnitřní spokojenost a nastavit pracovně-osobní rovnováhu, pojďme se ponořit do koučovacích technik. 

Důležité ale je, že se vaše psychika nachází obrazně řečeno v “černých číslech”, tj. na nule a výše. 😉 A vy třeba cítíte, že by to mohlo být ještě o něco lepší…

Někdy je ale ta hranice hodně tenká.

Pokud se ale cítíte “pod bodem mrazu”, nevíte, kudy kam, odkud začít, máte pocit, že je toho na vás moc a už jenom z té představy, co všechno máte před sebou, se trochu vnitřně “rozkládáte”, tak tady je vhodné tu psychiku nejdříve opečovat a dozdrojovat terapeuticky. Dostat se nad nulu a poté se vrhnout na plánování cílů, strategií, efektivity, akčních kroků a dalšího.

Protože v kole pracovně-životní rovnováhy jde ten život na řadu vždy jako první. 😉

Až poté nalézáme ten správný poměr a propojení mezi efektivitouintuicí — jaké jsou moje skutečné možnosti a schopnosti? Jak vypadá mapa mého flow? Kde jsou moje limityenergetické úniky?

Díky tomu se snáze naladíte na vlastní intuitivní řešení, které je jedinečné a optimální právě pro vás.

Čemu se při sezeních věnujeme

Nalézání efektivity a energie

Podpora intuice a regenerace mysli

Cena 60minutového sezení je 1 500 Kč.