Slova mých klientů

Individuální terapie a koučování

Tomáš

Dobrý den Michaelo,
posílám zpětnou vazbu ohledně proběhlých sezení. Každé z nich bylo skvělé a jsem nadšený z toho, jak jste mi v tak krátkém čase tolik pomohla! Líbilo se mi, že jste dokázala správně pojmenovávat jednotlivá témata, na která je potřeba se zaměřit. To bylo něco, co jsem já provést nedokázal, a asi proto jsem od začátku opakoval heslo: “chci zlepšit motivaci”. Nakonec jsme se zaměřili na několik různých problémových oblastí a motivace vlastně sama přišla se všemi změnami, které jsme spolu zavedli.
Z každého sezení jsem si odnášel dobrou radu, která funguje. Velkou roli na tom určitě hraje to, že jste mi neposkytla seznam možných postupů (jak jsem často žádal), ale spíš jste mě nechala, abych si k tomu správnému došel vlastní úvahou. Tak mi to ve výsledku dává mnohem větší smysl a jsem za to rád. Stupnice, kde jsem teď a co musím udělat, abych byl výše, také pomohla k uvědomění vlastní situace.
Pravděpodobně jsem stále nevystihl vše, co se na sezeních událo…
Mockrát děkuji. Vrátila jste mi zpět můj optimismus!

Veronika

Po vyzkoušení mnoha různých terapeutů jsem právě v Michaele našla tu správnou volbu. Hned od začátku mám pocit, že se dokáže skvěle nacítit na moji vlnu a podporovat ve mě autenticitu. Baví mě, jak pestrou paletu různých technik a přístupů má v rukávu a vždy už během sezení jsme schopny pohnout s mými tématy. Ze sezení vždy odcházím příjemně naladěná, s pocitem větší lehkosti, obohacená o nové pohledy na svou situaci či ujasněným postupem řešení. Doporučuji všem, kteří se chtějí posouvat kupředu a žít více v souladu sami se sebou.

Reference z Hedepy.cz

Dobrý den, sezení s paní Ehrenbergerovou mi velmi vyhovují. Vybrala jsem si ji pro to, že jsem potřebovala někoho, kdo má přehled o školství a syndromu vyhoření… a fakt ho má. Provází mě náročnou životní situací. Vyslechne mě, má podnětné otázky, zařazuje možnost práce s dechem, ale nijak nic nevnucuje. Pokud mám zájem řekne mi širší kontext toho, jak podobné situace mohou probíhat, nebo možnosti strategií, jak se dá dál reagovat. Po domluvě jsme se taky pustily do rodinné historie a toho, jak sama sebe podpořit, atd. Organizačně a technicky také vše profi, doporučuji.

Reference z Hedepy.cz

Dobrý den, jsem se sezením naprosto spokojený, hned napoprvé vzniklo několik naprosto konkrétních doporučení, teď je jen zavést do praxe a ověřit, nakolik bude které funkční 🙂 Rozhodně můžu doporučit, rozhovor probíhal v naprosto uvolněné a přátelské atmosféře, ale přesto s naprosto profesionálním vedením.

Online kurzy

Kateřina Pernická

Chci moc poděkovat za tu možnost se zase naučit myslet na sebe.  Poslední tři roky jsem zapomněla co to je. Tenhle kurz mě donutil se zastavit a začít zase  nad sebou a svým životem přemýšlet.  Moc se mi líbily úkoly,  které mi pomohly si věci srovnat v hlavě.  Báječné bylo online setkání a výměna názorů a sdílení našich pokroků a vlastně i trochu životů.  Opravdu jsem spíš skeptik, ale tenhle kurz mě o čas nepřipravil,  naopak doufám, že díky němu ten čas navíc  pro sebe získám.

Marika Kimmerová

Míša má dar laskavě provést člověka od zajímavých prezentaci k praktickým ukázkám a možnosti si pravdivě odpovědět na otázky týkající se míry spokojenosti v různých oblastech našeho života. Umí vidět a předávat souvislosti, kterých bychom si pravděpodobně sami nevšimli. K tomu nabízí poutavá videa, která Vám zůstanou v paměti už napořád. Prezentaci o funkcích mozku a jak s ním pracovat, bych doporučila jako studijní materiál nastávajícim rodičům a studentům oborů, kteří budou pracovat s dětmi. No a hodí se i do manželství;-) Na Míše oceňuji, že to, co učí, také žije. Kurz byl pro mne úplně na míru! Díky!

Lenka Šůnová
manažerka Helen Doron centra

Kurz mi pomohl zamyslet se nad tím, co v životě opravdu chci a co ne.  Získala jsem mnoho nových informací ohledně činnosti mozku a to mi pomůže vědomosti uplatnit v praxi, at´ už při zvládání stresových situací nebo jako lektorce dětí.

Veronika Stárková

Míša má skvělou energii, která z ní vyzařuje. Její pozitivní nálada vás vtáhne, že i při onlinu se bude cítit, jako byste u ní seděli. Z celého kurzu jsem si odnesla zajímavé zjištění a ukotvení toho, co je pro nás důležité. Díky!

Jana Jančová

Z vašeho kurzu jsem byla opravdu nadšená. Vše bylo srozumitelné a lidsky podané a vysvětlené. Perfektní propojenost teorie s praxí, díky pracovním listům a cvičením. Nádherně jste nám rozšířila obzory a naučila, jak vše použít ve svých životech. Děkuji za vaši komunikaci s jednotlivými účastnicemi kurzu a za individuální přístup. Velmi oceňuji také prezentace, které naprosto perfektně shrnuly, co nás čeká v daném modulu. Vše bylo na jedničku. Ještě jednou díky.

Pája Kapalová

Milá Míšo, ze srdce Ti děkuji za celé čtyři týdny, kterými jsi mě provedla spolu s dalšími stejně naladěnými ženami a “donutila” mě vždy každý týden, později i den, se aspoň na chvilinku zastavit a myslet jen sama na sebe. Nadchla mě práce s tím, co máme všichni vždy a všude u sebe, s dechem. Dozvěděla jsem se hodně o tom, jak funguje mozek, spánek,  znovu objevila lásku k sobě samé a víru v to, že i malými krůčky můžu ujít postupně velký kus cesty. Konečně jsem zase tvořila se svými slečnami, což mi dělá velkou radost. Našla jsem si čas pokusit se meditovat. Chci v tom všem i nadále pokračovat. Děkuji za tvůj skvělý inspirativní kurz.

Workshopy pro firmy

Kateřina Koubová

Dobrý den, paní Michaelo, velmi děkuji za celý tým lektorů agentury Lepších známek, pro které jste připravila lednový workshop Work life balance nabitý informacemi a doporučením jak trénovat vědomé dýchání, jak se v průběhu dne zklidnit, zastavit a načerpat energii pro další povinnosti. Co je to hladina Alfa a jak se do ní ponořit. Jako odborníci na vzdělávání tyto nástroje potřebujeme a často je využíváme. Velmi často i našim studentům předáváme rady, jak se lépe soustředit na výuku díky antistresovým technikám. Společně za lepší psychické zdraví.