SÍLA MOZKU & TVÉ MYSLI

Jak pochopit a využít potenciál našeho mozku k efektivní práci a spokojenému životu.

Mám ráda spletitostneobyčejnost života,
která tvoří ty nejkrásnější možnosti bytí.

SÍLA MOZKU & TVÉ MYSLI

Efektivně pracovat a spokojeně žít — jak pochopit a využít potenciál našeho mozku ke spokojené práci a životu.

šETŘI SVOU ENERGII

NASTAV SI SVÉ PRIORITY

Nepotřebuješ hodiny denně, vyzkoušej si, že když budeš více naslouchat sama sobě a vyšetříš si alespoň 15 minut na vyčištění hlavy, dostaneš ty i tvé okolí zpět mnohem víc!

CO TĚ V KURZU ČEKÁ?

Kurz se koná v termínu 7. 6.–11. 7. 2021, kdy budeš mít mou plnou podporu. Celý obsah kurzu ti bude k dispozici online podle tvých časových možností po dobu jednoho roku.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ PŘEDCHOZÍCH KURZŮ

“Míša svým kurzem nabízí vhled do různých oblastí, které Vám mohou pomoci nacítit se na sebe, ať už je to dýchání, relaxace, vnímání smysly, práce s emocemi, asertivní jednání a uvědomění si toho, že mám právo na říct si, jak to mám. Kurz je vhodný jak pro analytické ženy, které se dozví spoustu faktických údajů o některých funkcích našeho těla, tak i pro kreativní ženy, které mohou více experimentovat s intuicí, svými pocity i smysly. Základní sdělení, které ve Vás Míša posílí, je vědomí, že se nemáte bát zastavit a myslet chvíli na sebe samu. Přeji Vám i Míše hodně štěstí a zdraví, jsem moc a moc ráda, že jsem mohla být součástí pilotního běhu kurzu.” 
Kateřina Kučová
“Míša má dar laskavě provést člověka od zajímavých prezentaci k praktickým ukázkám a možnosti si pravdivě odpovědět na otázky týkající se míry spokojenosti v různých oblastech našeho života. Umí vidět a předávat souvislosti, kterých bychom si pravděpodobně sami nevšimli. K tomu nabízí poutavá videa, která Vám zůstanou v paměti už napořád. Prezentaci o funkcích mozku a jak s ním pracovat, bych doporučila jako studijní materiál nastávajícim rodičům a studentům oborů, kteří budou pracovat s dětmi. No a hodí se i do manželství;-) Na Míše oceňuji, že to, co učí, také žije. Kurz byl pro mne úplně na míru! Díky!” 
Marika Kimmerová
“Milá Míšo, ze srdce Ti děkuji za celé čtyři týdny, kterými jsi mě provedla spolu s dalšími stejně naladěnými ženami a “donutila” mě vždy každý týden, později i den, se aspoň na chvilinku zastavit a myslet jen sama na sebe. Nadchla mě práce s tím, co máme všichni vždy a všude u sebe, s dechem. Dozvěděla jsem se hodně o tom, jak funguje mozek, spánek, znovu objevila lásku k sobě samé a víru v to, že i malými krůčky můžu ujít postupně velký kus cesty. Konečně jsem zase tvořila se svými slečnami, což mi dělá velkou radost. Našla jsem si čas pokusit se meditovat. Chci v tom všem i nadále pokračovat. Děkuji za tvůj skvělý inspirativní kurz.” 
Pája Kapalová
“Kurz je plný praktických informací, které pomůžou každému si více “vyladit život”. Své si v něm najdou nejen ti, kteří o jednotlivých tématech zatím moc neslyšeli, ale i ti, kteří se již do nich ponořili — Míša dodá spoustu zajímavostí, detailů okolo, pomůže techniky zasadit do kontextu a poradí, jak je zapojit do života. Navíc to podá příjemně, lidsky laskavě a tak se na každá další týden těšíte 🙂 jen počítejte s tím, že kurz je zaměřen prakticky — pokud chcete, aby se vám něco v životě změnilo, je potřeba jít do akce a něco změnit — Míša vám k tomu dá spoustu podnětů, ale změnit to musíte vy ;-)” 
Silvie Dražilová
“Z vašeho kurzu jsem byla opravdu nadšená. Vše bylo srozumitelné a lidsky podané a vysvětlené. Perfektní propojenost teorie s praxí, díky pracovním listům a cvičením. Nádherně jste nám rozšířila obzory a naučila, jak vše použít ve svých životech. Děkuji za vaši komunikaci s jednotlivými účastnicemi kurzu a za individuální přístup. Velmi oceňuji také prezentace, které naprosto perfektně shrnuly, co nás čeká v daném modulu. Vše bylo na jedničku. Ještě jednou díky.” 
Jana Jančová
“Kurz je skvělý. Poskytla jsi spoustu informací jasným a stručným způsobem. Líbilo se mi, jak jsi odpověděla na všechny otázky, a cítila jsem velké štěstí, že jsem v takové úžasné skupině.” 
Anita Brožová
“Kurz se mi moc líbil, vše bylo naprosto jasné a srozumitelné a skvěle podané. Naučila jsem se, jak funguje má mysl, jak jak zatočit s negativními pocity a moc se mi líbila meditace, která mě naprosto uvolnila a bylo mi po ní krásně. Kurz rozhodně doporučuji.” 
Helena Šrámková
“Ahoj Míšo, kurz byl skvělý!!! Moc se mi líbil. Celkově mě “nakopnul”, abych se začal více zabývat jinými věcmi, než jen prací a každodenními povinnostmi. Kurz mi pomohl se zastavit a popřemýšlet. Byl podnětný, což možná zní jako klišé, ale pro mě je to důkaz dobrého kurzu.”
Tomáš Kimmer

CENA 5TÝDENNÍHO ONLINE KURZU 

2970 
  • Možnost uhradit kurz na 2 splátky — 2x 1.670,- Kč 

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Jmenuji se Michaela, věnuji se motivačnímu koučinku a energy mentoringu —  — mou největší vášní je fungování našeho mozku a mysli, práce se stresem a nacházení a dosahování work life balance.
 
Velmi mě baví chápat a vnímat situace i život v širších souvislostech.
Ve svých workshopech a přednáškách propojuji poznatky z neurovědy o fungování mozku s principy efektivní relaxace — propojování těla a mysli prostřednictvím přelaďování do hladiny Alfa a využívání prvků expresivních terapií — pohyb, hudbu, arteterapii a další.
 

Před pár lety jsem na vlastní kůži pocítila, že “už mi není dvacet” a že se musím naučit se svojí energií trochu pracovat a šetřit ji. Uvědomila jsem si, že chci svůj život žít, ne ho jenom krájet, chci, aby mě bavil a chci mít čas a energii dělat věci, které mě naplňují.

Nechci celý týden čekat na pátek, celý rok na léto a celý život na štěstí.. Chci žít tady a teď — a naplno, samozřejmě! 🙂 

Michaela Ehrenbergerová
lektorka expresivních terapií, integrativní koučka
zakladatelka neziskové organizace
Montessori Praha, o.p.s.