Pomáhám ženám naučit se efektivně nakládat s časem a vlastní energií a nastavovat si rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. 

Srdečně vás zvu do své terapeutovny — prostoru k relaxaci, zamyšlenídočerpání energie na vaši novou cestu k osobně-pracovní rovnováze.

Pokud jste si odpověděla alespoň jednou ANO, čtěte pozorně dál… 😉

Jsem tu pro vás a dokážu vám pomoci. 

Co se stane po setkání v ALMĚ?

Co byste řekla tomu, kdybyste po 60 minutách odcházela nabitá energií, s jasnou myslínadšením do práce i do života?

Kdybyste najednou věděla, jaké jsou vaše vnitřní zdroje energie a síly a jak je můžete naplno využívat a přesto nikdy nevyčerpat?

A jako zázrakem pochopila, jakým směrem se vydat, co dělat a co nedělat, abyste se na své cestě neztratila?

V dnešní zrychlené době se až příliš často řítíme životem a ani si neuvědomujeme, jak jsme zahlcení, vystresovaní a vyčerpaní a častokrát ani nevíme, kam jsme to běželi a co jsme tam chtěli vytvářet.

Proto se při svých sezeních zaměřuji zejména na zklidnění, rekapitulaci života (stávajícího i toho preferovaného), mapování vnitřních zdrojů.

A hlavně nastavování podmínek pro konkrétní změny, aby mohly klientky žít podle svých představ a potřeb.

Ráda pracuji s vizualizacemi a různými technikami k ukotvení, dobití energie a k rozvíjení kreativity a všímavosti — ke všemu, co se nám v životě děje.

Učím ženy mimo jiné naslouchat signálům svého těla, coping strategie (zvládání stresu) a naladění se na svou intuici (co OPRAVDU chci?).

Jak takové sezení vypadá?

Nemusí to být jen o dlouhém povídání… Jde to mnohdy i beze slov.

Při své práci s oblibou využívám terapeutické karty, které nám dávají možnost hlubšího sebepoznánípochopení našich emocí či našeho vnímání. 

K relaxaci a sebevyjádření skvěle poslouží prvky expresivní terapie — arteterapie, muzikoterapie, pohybová terapie, a další.

Pro aktivaci intuice a celkovou regeneraci přeladíme náš mozek do frekvence Alfa a ponoříme se do barevných vizualizací.

A k uvolnění naší mysli můžu nabídnout třeba i jemnou dotekovou terapii hlavy. 

Můžete si přijít jen odpočinoutnačerpat ztracenou energii. Ale můžete si přijít i pro spoustu AHA! momentů, uvědomění a konkrétních kroků, co a jak dál se svým životem.

Můžete odejít s prázdnou hlavou a nebo taky s hlavou plnou nápadů.

Ale vždy s pocitem lehkosti a smysluplnosti. 😉

Pokud vás moje práce zaujala a vy cítíte, že bych vám mohla pomoci váš život někam posunout, ráda se s vámi propojím — stačí si zarezervovat sezení.

Budu se těšit na setkání,

A kolik vás to naše společné setkání bude stát? Cena je 990,- Kč/hodina. 

V Almě jsem v současné době obvykle v úterýve čtvrtek dopoledne, pokud byste potřebovali jiný termín, neváhejte se ozvat, zkusíme dát něco dohromady.

Pokud vás nabídka zaujala, ale Praha je pro vás trochu z ruky, napište mi na e‑mail info@michaelaehrenbergerova.cz, můžeme se spojit i online. I tak to pro vás bude obohacující!