Pomáhám ženám naučit se efektivně nakládat s časem a vlastní energií a nastavovat si rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. 

?Michaela E. — Síla mozku

Jsi akční žena, tak trochu perfekcionistka, máš hlavu plnou nápadů a nejraději bys stíhala úplně všechno?

Proměnit zaneprázdněnost v EFEKTIVITU a únavu v ENERGII přitom může být tak snadné…

SRDEČNĚ TĚ ZVU DO SVÉHO MINIKURZU, KTERÝ ZAČÍNÁ JIŽ 17. 10. 2021

CO TĚ V MINIKURZU ČEKÁ

Creative concept of the human brain. Left and right side. Brain left and right side hemispheres concept. Vector illustration

Co ještě ti přelaďování mozku do frekvence Alfa přinese?

Potkávat se budeme v termínu 17.–20. 10. 2021, v uzavřené facebookové skupině. Nemusíš se bát, že bys nestíhala, veškerý obsah ti bude k dispozici online podle tvých časových možností

Těším se na tebe! 😉 

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ PŘEDCHOZÍCH KURZŮ
“Míša má skvělou energii, která z ní vyzařuje. Její pozitivní nálada vás vtáhne, že i při onlinu se budete cítit, jako byste u ní seděli.” 
Veronika Stárková
“Z vašeho kurzu jsem byla opravdu nadšená. Perfektní propojenost teorie s praxí, díky pracovním listům a cvičením. Vše bylo na jedničku. Ještě jednou díky.”
Jana Jančová
“Ahoj Míšo, kurz byl skvělý!!! Moc se mi líbil. Celkově mě “nakopnul”, abych se začal více zabývat jinými věcmi, než jen prací a každodenními povinnostmi.”
Tomáš Kimmer
“Kurz je skvělý. Poskytla jsi spoustu informací jasným a stručným způsobem. Cítila jsem velké štěstí, že jsem v takové úžasné skupině.” 
Anita Brožová

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Jmenuji se Michaela a jsem motivační koučkaenergy mentorka.
 
Velmi mě baví provázet klienty na jejich cestě k vyrovnanějšímu životu a nacházet 
s nimi možnosti řešení jejich současné situace. 
Mou největší vášní je fungování našeho mozku a mysli, práce se stresem 
a nalézání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem, které považuji za nesmírně důležité  v  dnešní upracované společnosti.
 
Před 10 lety jsem založila Montessori školku a miniškolku Jonáš v Praze a přestože je to krásná smysluplná práce a poslání, sama na sobě jsem si za tu dobu nejednou vyzkoušela, že naše energie opravdu JE vyčerpatelná, jakkoliv silní a nezlomní si ve svém životě připadáme…
 

Pochopila jsem, že pokud nechci balancovat na hranici vyhoření, musím se naučit se svojí energií trochu pracovat a šetřit ji. 

A to je přesně to, co učím i své klienty — Efektivně pracovat & spokojeně žít — přijmi i ty mé pozvání. 😉

Michaela Ehrenbergerová
Motivační koučka & Energy mentorka

IMG_3501 2