Pomáhám ženám naučit se efektivně nakládat s časem a vlastní energií a nastavovat si rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. 

šETŘI SVOU ENERGII

NASTAV SI SVÉ PRIORITY

Nepotřebuješ hodiny denně, vyzkoušej si, že když budeš více naslouchat sama sobě a vyšetříš si alespoň 15 minut na vyčištění hlavy, dostaneš ty i tvé okolí zpět mnohem víc!

CO TĚ V KURZU ČEKÁ?

Kurz se koná v termínu 7. 6.–11. 7. 2021, kdy budeš mít mou plnou podporu. Celý obsah kurzu ti bude k dispozici online podle tvých časových možností po dobu jednoho roku.

BONUSY KE KURZU

A protože mám ráda komplexní řešení a ráda se obklopuji dalšími inspirativními lidmi, domluvila jsem pro vás hned několik bonusů.

Janka Urbanová

Jsem holistická aromaterapeutka, terapeutka EFT a lektorka.  Prostřednictvím vůně a „ťukání“ navracím ženám ztracenou sebedůvěru a rovnováhu. Vedu ženy v jemnosti do jejich středu, aby se rozvzpomněly na svou vnitřní moudrost, nabyly zpět ztracenou sebejistotu a žily svobodnější a radostnější život.

S láskou k ženám a pro ženy tvořím osobní vůně na podporu jejich záměru. Učím ženy i muže bezpečně používat aromaterapii pro sebe, pro své blízké, i v profesionální praxi. 

Daniela Zálešáková

Jsem lektorka jógy. S jógou se známe již přes dvacet let, zpočátku pro mě fungovala jako doplněk k tanečnímu a divadelnímu vzdělání zejména v podobě kompenzačního cvičení, ale postupně se mi začala vlévat do celého života a přirozeně v něm zaujímá čím dál větší místo.

Kdo se vydá na cestu jógy, vydává se na nekonečnou fascinující pouť, která umožňuje skrze své tělo poznat více sebe sama i ty, kteří nás obklopují. Jóga je nevyčerpatelná zahrada, která nám, pokud se do ní vydáme s otevřeným srdcem a pokorou, nabídne nevídanou hojnost, radost a lásku, ze které můžeme čerpat ve všech sférách našeho bytí.

Marie Helen

Jmenuji se Marie a mou vášní je dotek. Učím ženy, jak dělat masáže doma a jak být více napojená na své tělo. Ukazuji jim, co a kde zmáčknout, aby plně využily samouzdravovací schopnosti svého těla. Vycházím při tom z Reflexologie, Shiatsu a Tradiční čínské medicíny.

Ve videu Tě naučím, co dělat se stresem a jak Ti jednoduchá tlaková masáž může pomoct s jeho rozpouštěním. Stres často stojí za bolestmi hlavy, nesrovnalostmi v zažívání i sníženou imunitou. Ve videu Ti řeknu, jak sama sobě můžeš pomoct tyto následky stresu zmírnit.

Veronika Vykusová

Jsem manželka, maminka, dcera a sestra. Jsem průvodkyně plodností a světem ženství.

Každá žena je plodná, svým jedinečným a originálním způsobem. Plodnost žen vnímám velmi široce — jsme plodné vytvářet vyzrálé vztahy, tvořit láskyplné domovy, projevovat svou tvořivost a kreativitu mnoha způsoby a také porodit nový úžasný projekt.

Markéta Šímová

Jmenuji se Markéta, na rodičovské dovolené se stal mojí vášní akvarel a kaligrafie. V ideálním případě jejich propojení. Inspiruji ženy k odpočinku přestřednictvím rukodělného tvoření. Naučím vás tvořit, najít si na tvoření čas a mít z tvorby radost.

Budu vás inspirovat k odpočinku skrze kreslení a malování. Prostřednictvím pracovního listu a videa vás provedu krok za krokem kreslením jednoduché květinové ilustrace, kterou doplníme o jednoduché barevné pozadí. Věřte, že takovou kresbu zvládne pod mým vedením i úplný začátečník.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ PŘEDCHOZÍCH KURZŮ

“Míša svým kurzem nabízí vhled do různých oblastí, které Vám mohou pomoci nacítit se na sebe, ať už je to dýchání, relaxace, vnímání smysly, práce s emocemi, asertivní jednání a uvědomění si toho, že mám právo na říct si, jak to mám. Kurz je vhodný jak pro analytické ženy, které se dozví spoustu faktických údajů o některých funkcích našeho těla, tak i pro kreativní ženy, které mohou více experimentovat s intuicí, svými pocity i smysly. Základní sdělení, které ve Vás Míša posílí, je vědomí, že se nemáte bát zastavit a myslet chvíli na sebe samu. Přeji Vám i Míše hodně štěstí a zdraví, jsem moc a moc ráda, že jsem mohla být součástí pilotního běhu kurzu.” 
Kateřina Kučová
“Míša má dar laskavě provést člověka od zajímavých prezentaci k praktickým ukázkám a možnosti si pravdivě odpovědět na otázky týkající se míry spokojenosti v různých oblastech našeho života. Umí vidět a předávat souvislosti, kterých bychom si pravděpodobně sami nevšimli. K tomu nabízí poutavá videa, která Vám zůstanou v paměti už napořád. Prezentaci o funkcích mozku a jak s ním pracovat, bych doporučila jako studijní materiál nastávajícim rodičům a studentům oborů, kteří budou pracovat s dětmi. No a hodí se i do manželství;-) Na Míše oceňuji, že to, co učí, také žije. Kurz byl pro mne úplně na míru! Díky!” 
Marika Kimmerová
“Milá Míšo, ze srdce Ti děkuji za celé čtyři týdny, kterými jsi mě provedla spolu s dalšími stejně naladěnými ženami a “donutila” mě vždy každý týden, později i den, se aspoň na chvilinku zastavit a myslet jen sama na sebe. Nadchla mě práce s tím, co máme všichni vždy a všude u sebe, s dechem. Dozvěděla jsem se hodně o tom, jak funguje mozek, spánek, znovu objevila lásku k sobě samé a víru v to, že i malými krůčky můžu ujít postupně velký kus cesty. Konečně jsem zase tvořila se svými slečnami, což mi dělá velkou radost. Našla jsem si čas pokusit se meditovat. Chci v tom všem i nadále pokračovat. Děkuji za tvůj skvělý inspirativní kurz.” 
Pája Kapalová
“Kurz je plný praktických informací, které pomůžou každému si více “vyladit život”. Své si v něm najdou nejen ti, kteří o jednotlivých tématech zatím moc neslyšeli, ale i ti, kteří se již do nich ponořili — Míša dodá spoustu zajímavostí, detailů okolo, pomůže techniky zasadit do kontextu a poradí, jak je zapojit do života. Navíc to podá příjemně, lidsky laskavě a tak se na každá další týden těšíte 🙂 jen počítejte s tím, že kurz je zaměřen prakticky — pokud chcete, aby se vám něco v životě změnilo, je potřeba jít do akce a něco změnit — Míša vám k tomu dá spoustu podnětů, ale změnit to musíte vy ;-)” 
Silvie Dražilová
“Z vašeho kurzu jsem byla opravdu nadšená. Vše bylo srozumitelné a lidsky podané a vysvětlené. Perfektní propojenost teorie s praxí, díky pracovním listům a cvičením. Nádherně jste nám rozšířila obzory a naučila, jak vše použít ve svých životech. Děkuji za vaši komunikaci s jednotlivými účastnicemi kurzu a za individuální přístup. Velmi oceňuji také prezentace, které naprosto perfektně shrnuly, co nás čeká v daném modulu. Vše bylo na jedničku. Ještě jednou díky.” 
Jana Jančová
“Kurz je skvělý. Poskytla jsi spoustu informací jasným a stručným způsobem. Líbilo se mi, jak jsi odpověděla na všechny otázky, a cítila jsem velké štěstí, že jsem v takové úžasné skupině.” 
Anita Brožová
“Kurz se mi moc líbil, vše bylo naprosto jasné a srozumitelné a skvěle podané. Naučila jsem se, jak funguje má mysl, jak jak zatočit s negativními pocity a moc se mi líbila meditace, která mě naprosto uvolnila a bylo mi po ní krásně. Kurz rozhodně doporučuji.” 
Helena Šrámková
“Ahoj Míšo, kurz byl skvělý!!! Moc se mi líbil. Celkově mě “nakopnul”, abych se začal více zabývat jinými věcmi, než jen prací a každodenními povinnostmi. Kurz mi pomohl se zastavit a popřemýšlet. Byl podnětný, což možná zní jako klišé, ale pro mě je to důkaz dobrého kurzu.”
Tomáš Kimmer

CENA 5TÝDENNÍHO ONLINE KURZU 

2970 
  • Možnost uhradit kurz na 2 splátky — 2x 1.670,- Kč 

KDO TĚ KURZEM PROVEDE?

Jmenuji se Michaela, jsem lektorka a koučka a mou největší vášní je fungování našeho těla a mozku, práce se stresem a efektivní relaxace.
 
Velmi mě baví chápat a vnímat situace i život v širších souvislostech.
Ve svých workshopech a přednáškách propojuji poznatky z neurovědy o fungování mozku s principy efektivní relaxace — propojování těla a mysli prostřednictvím přelaďování do hladiny Alfa a využívání prvků expresivních terapií — pohyb, hudbu, arteterapii a další.
 

Před pár lety jsem na vlastní kůži pocítila, že “už mi není dvacet” a že se musím naučit se svojí energií trochu pracovat a šetřit ji. Uvědomila jsem si, že chci svůj život žít, ne ho jenom krájet, chci, aby mě bavil a chci mít čas a energii dělat věci, které mě naplňují.

Nechci celý týden čekat na pátek, celý rok na léto a celý život na štěstí.. Chci žít tady a teď — a naplno, samozřejmě! 🙂 

Michaela Ehrenbergerová
lektorka expresivních terapií, integrativní koučka
zakladatelka neziskové organizace
Montessori Praha, o.p.s.